×
Restons en contact !

INFORMATIONS & RESERVATIONS : +33(0)4 94 55 67 80
Par email : lesnaiades@marvilla-parks.com
Nos bureaux sont ouverts du lundi au jeudi : 9h-12h //14h-17h et vendredi de 9h à 12h

DOMAINE DES NAÏADES
Hôtellerie de Plein Air ****
655 chemin des Mûres
83310 Grimaud
Ouvrir dans Google Maps

Abonnez-vous à notre newsletter pour recevoir les bons plans et les promotions !

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Kontakt i dojazd

Samochodem

Dla osób przybywających na wakacje z Nicei

Polecamy następującą trasę :

Z autostrady A8 zjechać zjazdem nr 36 (Draguignan, Le Muy, Ste-Maxime). Po bramkach skręcić na prawo, aby dojechać do Ste-Maxime drogą D25. Po dojechaniu do Ste-Maxime, należy kierować się na St-Tropez. Po dojechaniu do drogi wzdłuż brzegu morskiego (D559), morze znajduje się po lewej stronie i stąd trzeba jeszcze liczyć 3 ronda. Na 3-im rondzie, (rondo Mûres) należy zjechać pierwszym zjazdem na prawo, w kierunku Chemin des Mûres a następnie przejechać jeszcze 500m.

A w przypadku osób przybywających na wakacje z Aix-en-Provence

Zjechać z A8 na A57 w kierunku Tulonu a następnie zjechać natychmiast zjazdem nr 13 (Le Cannet des Maures / Le Luc). Za bramkami na rondzie jechać w kierunku Saint-Tropez.
Przejeżdża się kolejno przez miasteczka Garde-Freinet i Grimaud.

Przy wyjeździe z Grimaud, na rondzie należy wybrać drugie wyjściew kierunku Sainte-Maxime. Należy kontynuować przez dalsze 4 km pomimo tablicy wskazującej Saint-Tropez. Zjechać z ronda drugim zjazdem w prawo w stronę Ste Maxime i jechać aż do następnego ronda (rondo Mûres znajdujące się o około 400 m dalej), skręcić o ¾ i jechać zgodnie ze znakiem Chemin des Mûres. 500 m dalej znajduje się wjazd na teren kempingowy Domaine des Naïades.

Droga dzieląca miejscowość Le Luc od Grimaud jest nieco kręta, ale umożliwia uniknięcie kilku godzin w korku, zwłaszcza w okresie letnim. Pozwoli również zyskać około pięćdziesięciu kilometrów.

Pociagem / Autobus

Najbliższy dworzec kolejowy to St-Raphael-Valescure znajdujący się o 35 km od terenu kempingowego Domaine des Naïades. Z dworca autobusowego (za dworcem kolejowym) należy wziąć autobus numer 7601, którego trasa łączy przystanek Grimaud z przystankiem Les Prairies de la Mer, znajdującym się o 600 m od terenu kempingowego Domaine des Naïades.

Samolotem

Dwa lotniska do wyboru:

  • Nicea-Lazurowe Wybrzeże (110 km)
  • Tulon-Hyères (50 km)

Na lotnisku w Nicei należy wsiąść do pociągu lub autobusu do St-Raphael-Valescure,
a następnie przesiąść się do autobusu w kierunku Saint-Tropez i wysiąść na przystanku Grimaud-Les Prairie de la Mer.

Na lotnisku w Tulonie należy wsiąść do pociągu lub autobusu do Saint-Tropez (przystanek Cogolin‑La Foux),
a następnie przesiąść się do autobusu w kierunku St Raphael (przystanek Grimaud-Les Prairies de la Mer).

Prośba o informacje

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj z wyprzedzeniem informacje o naszych wyprzedażach i ofertach specjalnych.

Przesyłając ten formularz, akceptuję, że informacje, które podałem, zostaną wykorzystane w kontekście mojego żądania katalogu i relacji biznesowych, które mogą z niego wynikać.

*Pole wymagane

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Informacje zebrane na podstawie tego formularza podlegają przetwarzaniu informatycznemu przeznaczonemu dla działu marketingu grupy Homair Vacances i są wykorzystywane do przetworzenia Państwa zapytania oraz poinformowania Państwa o naszych ofertach. Grupa Homair Vacances zobowiązuje się do bezwzględnego nieujawniania Państwa danych osobowych podmiotom trzecim bez Państwa uprzedniej zgody. Zgodnie ze zmienioną ustawą „Informatyka i swobody” z dnia 6 stycznia 1978 r., mają Państwo prawo dostępu i poprawiania wszelkich informacji, które Państwa dotyczą, wysyłając e-mail na adres: dpo@homair.com.

Informujemy o istnieniu listy telefonicznej „Bloctel”, na której można się zarejestrować w celu zastrzeżenia Państwa danych przed telemarketingiem tutaj: https://conso.bloctel.fr/

Aby dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania Państwa danych, mogą Państwo zapoznać się z naszą polityką ochrony danych osobowych.

TOP