×
Restons en contact !

INFORMATIONS & RESERVATIONS : +33(0)4 94 55 67 80
Par email : lesnaiades@marvilla-parks.com
Nos bureaux sont ouverts du lundi au jeudi : 9h-12h //14h-17h et vendredi de 9h à 12h

DOMAINE DES NAÏADES
Hôtellerie de Plein Air ****
655 chemin des Mûres
83310 Grimaud
Ouvrir dans Google Maps

Abonnez-vous à notre newsletter pour recevoir les bons plans et les promotions !

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Entrée, accueil, réception, restaurant, piscine - Domaine des Naïades, Port-Grimaud, Var
Restaurant - Domaine des Naïades, Port-Grimaud, Var
PREV
NEXT

TEREN

Odkryj park, w samym sercu Golfa St Tropez, 900 metrów od morza !

Domaine des Naïades, to czterogwiazdkowy Kemping i domki kempingowe usytuowany w odległości 900 m od morza, który proponuje wynajem na wakacje w departamencie Var. Zarezerwuj wynajem domku kempingowego i skorzystaj z naszego wspaniałego kempingu 4* z podgrzewanym basenem olimpijskim, 2 zjeżdżalniami i brodzikiem dla małych dzieci. Domaine des Naïades proponuje wszystkie usługi i rozrywki w wyjątkowym środowisku naturalnym na czas wakacji spędzanych w rodzinie, we dwoje lub w gronie przyjaciół. Przygotuj swój pobyt zgodnie ze swoimi oczekiwaniami na naszym czterogwiazdkowym kempingu w samym sercu zatoki Saint-Tropez...

Odkryj naszą ofertę usług i animacji

Kemping z podgrzewanym basenem olimpijskim ! Podgrzewany brodzik z wodnymi zabawami pozwala najmłodszym bezpiecznie pluskać się w wodzie, podczas gdy starsi mogą oddać się przyjemności ślizgania się po jednej z dwóch 75-metrowych zjeżdżalni.

Informacje o regionie i bilety do wykupienia na recepcji, zakupy na ostatnią chwilę lub pierwszej potrzeby w naszym mini-supermarkecie, zarezerwowany stolik lub dania na wynos z restauracji… Wszystko na naszym kempingu w regionie Var zostało pomyślane tak, aby ułatwić Ci pobyt !

Odkryj Domaine des Naïades na zdjęciach: jej domki kempingowe, basen, rozrywki… A także region, w którym się znajduje, by poczuć przedsmak swoich przyszłych wakacji w Zatoce Saint-Tropez !

Rozrywki sportowe, zabawy i zajęcia sportowe dla dzieci, tętniące życiem wieczory… Śmiech, relaks i wspaniała atmosfera będą towarzyszyć Ci przez cały okres pobytu w Domaine des Naïades !

TOP