×
Restons en contact !

INFORMATIONS & RESERVATIONS : +33(0)4 94 55 67 80
Par email : lesnaiades@marvilla-parks.com
Nos bureaux sont ouverts du lundi au jeudi : 9h-12h //14h-17h et vendredi de 9h à 12h

DOMAINE DES NAÏADES
Hôtellerie de Plein Air ****
655 chemin des Mûres
83310 Grimaud
Ouvrir dans Google Maps

Abonnez-vous à notre newsletter pour recevoir les bons plans et les promotions !

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

ANIMACJE

Jeszcze bardziej niż gdziekolwiek indziej Państwa wakacje na Lazurowym Wybrzeżu są synonimem odpoczynku i dobrego humoru !

Na naszym kempingu oddalonym o dwa kroki od Morza Śródziemnego, atrakcje sportowe rozpoczynają się

Dlatego już od Państwa kolejnych wakacji Lazurowym Wybrzeżu i do 31 sierpnia zapraszamy Państwa do uczestniczenia w naszych zajęciach sportowych. Programie animacji sportowych na terenie naszego kempingu w pobliżu Morza Śródziemnego obejmuje : poranny bieg wzdłuż zatoki Saint-Tropez, aby spokojnie rozpocząć dzień, następnie rozgrzewka mięśni i seans gimnastyki wodnej w basenie olimpijskim.

Wakacyjne popołudnia na Lazurowym Wybrzeżu pełne atrakcji

Nasi animatorzy zapraszają do nowego Punktu Animacji (Point Animation) na sezon 2016 : wielodyscyplinarny teren sportowy, stoły do ping-ponga, teren do gry w kule z nocnym oświetleniem oraz mini ferma uzupełniają zestaw proponowanych działalności sportowych na naszym terenie kampingowym mieszczącym się w odległości 900m od Morza Śródziemnego.
Nowość w 2019 ! "Super Fun Station" przybywa na nasz Kemping !

Wakacje na Lazurowym Wybrzeżu to również szereg rozmaitych zajęć dla dzieci

Od 1 czerwca do 31 sierpnia nasz zespół animatorów wkracza do akcji i jest gotowy zająć się najmłodszymi gośćmi w wieku od 4 do 12 lat. Program zajęć i gier edukacyjnych obejmuje: odkrywanie natury, rozwiązywanie zagadek, zajęcia manualne takie jak warsztaty figurek solnych, warsztaty rysunku i inne zajęcia twórcze; a ponadto gry zespołowe : piłka nożna, bieg w workach, koszykówka, poszukiwanie skarbów…

Szczery śmiech i przyjazna atmosfera to hasła przewodnie wieczorów na naszym kempingu oddalonym o dwa kroki od Morza Śródziemnego

Od 1-go lipca do 31 sierpnia wieczory na naszym kempingu w pobliżu Morza Śródziemnego zapewniają Państwu koktajl bogaty w animacje i emocje. Każdego wakacyjnego wieczoru w czasie na Lazurowym Wybrzeżu proponujemy różnorodne rozrywki: karaoke, kino na świeżym powietrzu, wieczorek taneczny, kabaret… Programy rozrywkowe są systematycznie przedstawiane na recepcji. Dla młodszych czy dla starszych, każdy znajdzie coś dla siebie ! Nasze pakiety wynajmu domków kempingowych w departamencie Var obejmują udział wszystkich osób w naszych zabawach.

TOP