×
Restons en contact !

INFORMATIONS & RESERVATIONS : +33(0)4 94 55 67 80
Par email : lesnaiades@marvilla-parks.com
Nos bureaux sont ouverts du lundi au jeudi : 9h-12h //14h-17h et vendredi de 9h à 12h

DOMAINE DES NAÏADES
Hôtellerie de Plein Air ****
655 chemin des Mûres
83310 Grimaud
Ouvrir dans Google Maps

Abonnez-vous à notre newsletter pour recevoir les bons plans et les promotions !

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Park wodny - Aquapark

BASEN

  • Podgrzewany basen odkryty : 50m / 15m
  • Podgrzewany brodzik
  • 2 zjeżdżalnie długości : 75 m

STREFA RELAKSU

  • Taras słoneczny

INFORMACJE PRAKTYCZNE

  • Park wodny czynny w dniach : 01/04/21-26/09/21
  • Obowiązkowe bransoletki
  • Wymagana odzież z lycry i/lub neoprenu (Aby uzyskać więcej informacji, zobacz regulamin)

Na naszym kempingu, można korzystać z basenu przez cały sezon !

Zapraszamy na nasz kemping z olimpijskim basenem i dwoma zjeżdżalniami. Jedyny tego rodzaju kompleks w zatoce Saint-Tropez. Basen o długości 50 metrów na 15 metrów szerokości, którego głębokość waha się od 1,20m do 3,90 m daje tylko ochotę na to, żeby do niego wskoczyć. Usługi te są objęte umową ryczałtową na wynajem kempingu i zakwaterowania. Można wypocząć w Aquaparku podczas wakacji w domku kempingowym w departamencie Var. Dla tych, którzy chcieliby przyjechać poza sezonem, przypominamy, że basen na naszym kempingu jest podgrzewany (z wyjątkiem lipca i sierpnia), co pozwala korzystać z niego również poza sezonem letnim. Nasz kemping z basenem wyposażony jest również w podgrzewany brodzik z odnowionymi strumieniami wodnymi na sezon 2014, w którym najmłodsze dzieci mogą pluskać się bezpiecznie. Rodzice mogą w tym czasie korzystać z jednej z naszych zjeżdżalni o długości 75 metrów.

Wakacje domku kempingowym w słonecznym regionie Var

Ale czym byłyby wakacje w regionie Var bez podstawowej rozrywki lata, jaką jest słodkie lenistwo na słonecznym Lazurowym Wybrzeżu. O to również zadbaliśmy : z myślą o Twojej wygodzie w naszym aquaparku przygotowaliśmy solarium, gdzie można cieszyć się do woli kąpielą słoneczną. Z dnia 04 kwietnia do 31 sierpnia nasz kemping organizuje na basenie zajęcia z gimnastyki wodnej po to, by odpoczywający mogli zachować również dobrą formę. Wystarczy wziąć program zajęć na recepcji, aby poznać ich godziny. Nasz kemping z basenem dopasowuje godziny otwarcia parku wodnego w zależności od sezonu. Prosimy pamiętać o zapoznaniu się z tabelą godzin podczas przygotowywania wakacji w domku kempingowym w regionie Var.

Strzeżony basen zapewniający pełny komfort

Zespół ratowników pracujących na basenie zachowuje czujność przez cały czas. Przygotowując walizkę na wakacje w domku kempingowym w departamencie Var prosimy Panów o zabraniu ze sobą kąpielówek, ponieważ kąpiel w odzieży innej niż Lycra i / lub Neoprene nie jest dozwolona, Aby uzyskać więcej informacji, zobacz regulamin wewnętrzny parku wodnego.

TOP