×
Restons en contact !

INFORMATIONS & RESERVATIONS : +33(0)4 94 55 67 80
Par email : lesnaiades@marvilla-parks.com
Nos bureaux sont ouverts du lundi au jeudi : 9h-12h //14h-17h et vendredi de 9h à 12h

DOMAINE DES NAÏADES
Hôtellerie de Plein Air ****
655 chemin des Mûres
83310 Grimaud
Ouvrir dans Google Maps

Abonnez-vous à notre newsletter pour recevoir les bons plans et les promotions !

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Nasza gama domków kempingowych

Teren kempingowy Domaine des Naïades proponuje szeroki wybór domków kempingowych, aby jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa oczekiwania. Nasza gama obejmuje domki "CLASSIC" do "PRESTIGE". Dokładamy wszelkich starań, aby rozmieścić je w sposób harmonijny w otoczeniu środowiska naturalnego i regularnie je odnawiamy. Podczas Państwa pobytu na czterogwiazdkowym kempingu dokładamy wszelkich starań, aby wakacje w domku kempingowym w Grimaud, w zatoce Saint-Tropez, w sercu departamentu Var były całkowicie udane.

Odkryj nasze domy mobilne :

Gama Prestige
Gama Premium
Gama Family
Gama Confort
Gama Classic Plus
Gama Classic

Poszukujesz zakwaterowania all inclusive? TV, klimatyzacja, wifi, zmywarka, pościel, ręczniki… Gama PRESTIGE jest stworzona dla Was!
Jesteście parą z 3 dzieci i nikt z Was nie chce spać w salonie? Dzięki drugiej sypialni z 3 łóżkami jednoosobowymi i dwoma łazienkami z prysznicem: gama PRESTIGE dla 5 osób jest stworzona dla Was!

Marzysz o zakwaterowaniu łączącym usługi i nowoczesność? Wersja luksusowa przyczepy kempingowej: gama PRESTIGE jest stworzona dla Ciebie!

 

 • Powierzchnia
  37m²
 • Liczba osób
  5
 • Ilość pokoi
  2

Jesteście parą z 4 dzieci i nikt z Was nie chce spać w salonie i poszukujecie przyczepy kempingowej all inclusive: TV, klimatyzacja, wifi, zmywarka, pościel, ręczniki… Gama PREMIUM jest stworzona dla Was!
Zamierzasz spędzić pobyt z kilkoma przyjaciółmi, dysponując 3 sypialniami i kuchnią wyposażoną w zmywarkę... Gama PREMIUM jest stworzona dla Ciebie!
Począwszy od sezonu 2018, Domaine des Naïades oferuje nowy model przyczepy kempingowej: PREMIUM dla 6 osób!

Marzysz o zakwaterowaniu z pełnym wyposażeniem z dostępem do tarasu o powierzchni 15 m2 w cichym i zalesionym miejscu? Gama PREMIUM jest stworzona dla Ciebie!

 

 • Powierzchnia
  33m²
 • Liczba osób
  6
 • Ilość pokoi
  3

Świadomi faktu, że każda rodzina jest inna oraz że ta tworzona przez Państwa z pewnością jest wyjątkowa, stworzyliśmy nowe osiedle wyposażone w domki mobilne z innowacyjnej gamy opracowanej specjalnie dla rodzin z dziećmi: gama FAMILY.

W tym spokojnym osiedlu zlokalizowanym w strefie ruchu pieszego, z dostępem do prywatnego placu zabaw, dostępne są dwa rodzaje noclegów:

- opcja Family dla 8 osób: 4 pokoje, 1 łazienka, łączna powierzchnia 42 m2 + taras o powierzchni 24 m2 (maksymalna liczba osób: 6 dorosłych + 2 dzieci)

- opcja Family dla 6 osób: 3 pokoje, 1 łazienka, łączna powierzchnia 35 m2 + taras o powierzchni 20 m2 (maksymalna liczba osób: 6 dorosłych)

Was nie chce spać w salonie i poszukujecie przyczepy kempingowej all inclusive: TV, klimatyzacja, wifi, zmywarka, pościel, ręczniki, Komplet dziecięcy… Gama FAMILY jest stworzona dla Was!

 

 • Powierzchnia
  35 lub 42m²
 • Liczba osób
  6 lub 8
 • Ilość pokoi
  3 do 4

Chcą Państwo wyjechać na wakacje na wybrzeże lazurowe nie przegapiając ani jednego odcinka ulubionego serialu ? Domek kempingowy CONFORT jest wyposażony nie tylko w TV ale również w klimatyzację, co pozwala na oglądanie ulubionych programów nawet o najbardziej upalnej porze dnia. Są Państwo rodziną patchworkową, dzieci chodzące do szkoły lub organizują Państwo wakacje w sezonie ? Przestrzenny i przyjemny model domku kempingowego CONFORT z klimatyzacją i TV, posiadający trzy sypialnie, to zakwaterowanie, jakiego Państwu potrzeba !

 • Powierzchnia
  25, 29 lub 33m²
 • Liczba osób
  4, 6 lub 7
 • Ilość pokoi
  2 do 3

Organizują Państwo wakacje raczej w czerwcu, lipcu czy sierpniu ? Przyjeżdżają Państwo z małymi dziećmi i po dniu spędzonym na słońcu świeże powietrze w miejscu zakwaterowania jest priorytetem ? Wybierz klimatyzowany domek kempingowy : CLASSIC PLUS !

 • Powierzchnia
  25, 29 lub 33m²
 • Liczba osób
  4,6 lub 7
 • Ilość pokoi
  2 do 3

Marzą się Państwu wakacje w zatoce Saint-Tropez… Przeznaczają swój budżet na zwiedzanie, wyjścia, shopping, restauracje i inne drobne przyjemności ? Domek kempingowy CLASSIC, posiadający wyposażenie bez dodatkowych udogodnień został stworzony z myślą o Was ! Jest on idealny na pobyt we dwoje lub dla pary z dziećmi.

 • Powierzchnia
  25m²
 • Liczba osób
  4
 • Ilość pokoi
  2
TOP