×
Restons en contact !

INFORMATIONS & RESERVATIONS : +33(0)4 94 55 67 80
Par email : info@lesnaiades.com
Nos bureaux sont ouvert du lundi au vendredi, de 9h à 18h

 

DOMAINE DES NAÏADES
Hôtellerie de Plein Air ****
655 chemin des Mûres
83310 Grimaud
Ouvrir dans Google Maps

Abonnez-vous à notre newsletter pour recevoir les bons plans et les promotions !

Nasza gama domków kempingowych

Teren kempingowy Domaine des Naïades proponuje szeroki wybór domków kempingowych, aby jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa oczekiwania. Nasza gama obejmuje domki "CLASSIC" do "PREMIUM". Dokładamy wszelkich starań, aby rozmieścić je w sposób harmonijny w otoczeniu środowiska naturalnego i regularnie je odnawiamy. Podczas Państwa pobytu na czterogwiazdkowym kempingu dokładamy wszelkich starań, aby wakacje w domku kempingowym w Grimaud, w zatoce Saint-Tropez, w sercu departamentu Var były całkowicie udane.

Odkryj nasze domy mobilne :

Gama PREMIUM
Gama CONFORT
Gama CLASSIC PLUS
Gama CLASSIC

Potrzebują Państwo zakwaterowania z wszystkimi usługami ? TV, klimatyzacja, wifi, zmywarka do naczyń, pościel, ręczniki… PREMIUM jest stworzone dla Państwa ! Chcą Państwo spędzić wakacje z 3 dzieci i żadne z nich nie chce spać w salonie ? PREMIUM z drugą sypialnią wyposażoną w 3 pojedyncze łóżka i 2 łazienki z prysznicem jest stworzone dla Państwa !
W sezonie 2018 kemping Domaine des Naïades proponuje nowy model domku kempingowego : 6-osobowy domek PREMIUM !

Śni się Państwu zakwaterowanie design łączące usługi z nowoczesnością ? Luksusowa wersja domku kempingowego PREMIUM jest stworzona dla Państwa !

 • Powierzchnia
  37m² lub 33m²
 • Liczba osób
  5 lub 6
 • Ilość pokoi
  2 do 3

Chcą Państwo wyjechać na wakacje na wybrzeże lazurowe nie przegapiając ani jednego odcinka ulubionego serialu ? Domek kempingowy CONFORT jest wyposażony nie tylko w TV ale również w klimatyzację, co pozwala na oglądanie ulubionych programów nawet o najbardziej upalnej porze dnia. Są Państwo rodziną patchworkową, dzieci chodzące do szkoły lub organizują Państwo wakacje w sezonie ? Przestrzenny i przyjemny model domku kempingowego CONFORT z klimatyzacją i TV, posiadający trzy sypialnie, to zakwaterowanie, jakiego Państwu potrzeba !

 • Powierzchnia
  25, 29 lub 33m²
 • Liczba osób
  4, 6 lub 7
 • Ilość pokoi
  2 do 3

Organizują Państwo wakacje raczej w czerwcu, lipcu czy sierpniu ? Przyjeżdżają Państwo z małymi dziećmi i po dniu spędzonym na słońcu świeże powietrze w miejscu zakwaterowania jest priorytetem ? Wybierz klimatyzowany domek kempingowy w pobliżu basenu : CLASSIC PLUS !

 • Powierzchnia
  25 lub 29m²
 • Liczba osób
  4 lub 6
 • Ilość pokoi
  2

Marzą się Państwu wakacje w zatoce Saint-Tropez… Przeznaczają swój budżet na zwiedzanie, wyjścia, shopping, restauracje i inne drobne przyjemności ? Domek kempingowy CLASSIC, posiadający wyposażenie bez dodatkowych udogodnień został stworzony z myślą o Was ! Jest on idealny na pobyt we dwoje lub dla pary z dziećmi.

 • Powierzchnia
  25m²
 • Liczba osób
  4
 • Ilość pokoi
  2
TOP