×
Restons en contact !

INFORMATIONS & RESERVATIONS : +33(0)4 94 55 67 80
Par email : lesnaiades@marvilla-parks.com
Nos bureaux sont ouverts du lundi au jeudi : 9h-12h //14h-17h et vendredi de 9h à 12h

DOMAINE DES NAÏADES
Hôtellerie de Plein Air ****
655 chemin des Mûres
83310 Grimaud
Ouvrir dans Google Maps

Abonnez-vous à notre newsletter pour recevoir les bons plans et les promotions !

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

St Tropez
Sentier cotier
Sentier cotier
PREV
NEXT

ODKRYJ JEST MORZE SAINT-TROPEZ

Zajęcia, kultura, imprezy, wędrówki na łonie natury, zakupy w Saint-Tropez lub Grimaud… Daj się skusić przygodzie i nie wahaj się pytać nas o dobre oferty i miejsca, których nie można pominąć !

Kilka kroków lub kilka kilometrów od naszego kempingu można wybrać liczne zabawy lub zajęcia sportowe, które sprawią, że Państwa wakacje z rodziną lub z przyjaciółmi staną się momentem szczególnym : sporty wodne, nurkowanie, karting, pontony ciągnięte przez łódkę bowling, paint-ball, tennis, park rozrywki, golf, mini-golf, jazda konna, wędkowanie. Wszystkie te rozrywki podczas pobytu na Lazurowym Wybrzeżu pozwolą Państwu na ich odkrycie ! Aby wszystko ułatwić i umożliwić skorzystanie z cen preferencyjnych nasza recepcja proponuje bezpośrednie zakupienie biletów na Marineland, Aqualand… I skorzystanie z wielu rabatów dzięki ulotkom, które są do Państwa dyspozycji.

Kilka kroków lub kilka kilometrów od naszego kempingu można wybrać liczne zabawy lub zajęcia sportowe, które sprawią, że Państwa wakacje z rodziną lub z przyjaciółmi staną się momentem szczególnym.

Wyjątkowy region doceniany ze względu na piękno naturalnych pejzaży oraz jakość codziennego życia. Region Prowansja Alpy Lazurowe Wybrzeże posiada również zaskakujące dziedzictwo historyczne do odkrycia podczas wakacji.

Podczas weekendu lub prawdziwych wakacji skorzystaj z pobytu w zatoce Saint-Tropez, aby odkryć te wyjątkowe pejzaże, jakie Var i Lazurowe Wybrzeże mają Państwu do zaoferowania. Spektakl dla oczu jest gwarantowany, jak również panorama na wspaniały Wielki Błękit.

Ziemia pełna tradycji – zatoka Saint-Tropez zawdzięcza również – i oczywiście! – swoją światową renomę miejscowości Saint-Tropez i licznym luksusowym butikom.

TOP