×
Restons en contact !

INFORMATIONS & RESERVATIONS : +33(0)4 94 55 67 80
Par email : lesnaiades@marvilla-parks.com
Nos bureaux sont ouverts du lundi au jeudi : 9h-12h //14h-17h et vendredi de 9h à 12h

DOMAINE DES NAÏADES
Hôtellerie de Plein Air ****
655 chemin des Mûres
83310 Grimaud
Ouvrir dans Google Maps

Abonnez-vous à notre newsletter pour recevoir les bons plans et les promotions !

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Le vieux port de St Tropez
Sainte Maxime
PREV
NEXT

Shopping w Saint-Tropez

Ziemia pełna tradycji – zatoka Saint-Tropez zawdzięcza również – i oczywiście ! – swoją światową renomę miejscowości Saint-Tropez i licznym luksusowym butikom.

Dlaczego nie skorzystać z krótkiego pobytu w regionie, aby pozwolić sobie na kilka szaleństw ?! Nawet nie trzeba brać samochodu, szukać miejsca parkingowego…Przystań żeglugi Les Bateaux Verts, położona o dwadzieścia minut na piechotę od kempingu, proponuje rejsy po zatoce z Port-grimaud do Saint-Tropez ! Bilety można zakupić bezpośrednio na recepcji.

Nawet codzienne zakupy nabierają wakacyjnego tonu podczas pobytu w zatoce Saint-Tropez : witamy na targu w Prowansji! Typowy dla regionu, czy to w tygodniu czy w weekend. Można zawsze znaleźć na głównym placu miasteczka regionalne produkty, ryby, sery, wędlinę, warzywa uprawiane z pasją przez rolników… Stoiska z kwiatami, roślinami, ubraniami lub ręcznie wykonywaną biżuterią, stanowiące mieszankę smaków i kolorów. Często wszystko sprzedawane jest przy radosnych okrzykach w atmosferze zabawy. To miejsce spotkań i wymiany pozwala na kontynuowanie tradycji dawnej formy handlu. Nie można spędzić wakacji na południu Francji i nie przejść się po prowansalskich targach ! Aby ułatwić Państwa pobyt podamy listę głównych targów w Zatoce w momencie Państwa przyjazdu.

Inne popularne targi w regionie, targi staroci i pchle targi animują często weekendy i wolne dni w pobliskich gminach. Polecamy Państwu zwłaszcza targ z Jas des Roberts w Grimaud w każdy niedzielny poranek. Nie zwlekaj ! Krótki pobyt, weekend, pobyt tygodniowy lub dłuższy. Zobacz nasze oferty wakacyjne !

TOP