×
Restons en contact !

INFORMATIONS & RESERVATIONS : +33(0)4 94 55 67 80
Par email : info@lesnaiades.com
Nos bureaux sont ouvert du lundi au vendredi, de 9h à 18h

 

DOMAINE DES NAÏADES
Hôtellerie de Plein Air ****
655 chemin des Mûres
83310 Grimaud
Ouvrir dans Google Maps

Abonnez-vous à notre newsletter pour recevoir les bons plans et les promotions !

Village de St Tropez
Vignes et villages
PREV
NEXT

Wydarzenia

Spędzają Państwo wakacje na Lazurowym Wybrzeżu przez weekend lub mają możliwość przebywania tu trochę dłużej ? Wybraliśmy dla Państwa kilka ważnych wydarzeń z życia zatoki.

Na przykład wakacje w maju ? Proponujemy odkrycie święta bravades w Saint-Tropez, Cogolin i Sainte-Maxime, w strojach z epoki. W trakcie pobytu w czerwcu amatorzy regat doradzą Państwu Giraglia Rolex Cup, wyścig żaglówek dobrze znany w regionie, który każdego roku o tej samej porze przystraja Morze Śródziemne w tysiące kolorów. Można skorzystać z krótkiego pobytu, aby uczestniczyć w zjeździe miłośników Harley Davidson’a (co 2 lata), kluczowe wydarzenie na początku sezonu, podczas którego motocykliści przybyli z całego kraju do Zatoki dzielą się swoją pasją podczas koncertów i innych wydarzeń zorganizowanych z tej okazji.

Wakacje raczej w lipcu czy w sierpniu ? Miasteczko Ramatuelle zaprasza na festiwal Jazzowy, Grimaud aux Grimaldines – a wieczorem na spektakl uliczny z koncertami na zamku. Innym ważnym wydarzeniem o międzynarodowej renomie, którego można być świadkiem w przypadku pobytu we wrześniu, to słynne Voiles de Saint-Tropez, które łączą mieszkańców Saint-Tropez i marynarzy z całego świata. Zamknij oczy i wyobraź sobie ogólną radość, wyścig jest zakończony… Gra w bule z anchoïade jest improwizowana na Place des Lices… Jesteś tam, spędzając wakacje w mitycznej zatoce Saint-Tropez. Nie zwlekaj już ! Krótki pobyt, weekend, pobyt tygodniowy lub dłuższy. Zobacz nasze oferty wakacyjne !

TOP