×
Restons en contact !

INFORMATIONS & RESERVATIONS : +33(0)4 94 55 67 80
Par email : lesnaiades@marvilla-parks.com
Nos bureaux sont ouverts du lundi au jeudi : 9h-12h //14h-17h et vendredi de 9h à 12h

DOMAINE DES NAÏADES
Hôtellerie de Plein Air ****
655 chemin des Mûres
83310 Grimaud
Ouvrir dans Google Maps

Abonnez-vous à notre newsletter pour recevoir les bons plans et les promotions !

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

PREV
NEXT

Wydarzenia

Spędzają Państwo wakacje na Lazurowym Wybrzeżu przez weekend lub mają możliwość przebywania tu trochę dłużej ? Wybraliśmy dla Państwa kilka ważnych wydarzeń z życia zatoki.

Na przykład wakacje w maju ? Proponujemy odkrycie święta bravades w Saint-Tropez, Cogolin i Sainte-Maxime, w strojach z epoki. W trakcie pobytu w czerwcu amatorzy regat doradzą Państwu Giraglia Rolex Cup, wyścig żaglówek dobrze znany w regionie, który każdego roku o tej samej porze przystraja Morze Śródziemne w tysiące kolorów. Można skorzystać z krótkiego pobytu, aby uczestniczyć w zjeździe miłośników Harley Davidson’a (07/05/20 - 10/05/20), kluczowe wydarzenie na początku sezonu, podczas którego motocykliści przybyli z całego kraju do Zatoki dzielą się swoją pasją podczas koncertów i innych wydarzeń zorganizowanych z tej okazji.

Wakacje raczej w lipcu czy w sierpniu ? Miasteczko Ramatuelle zaprasza na festiwal Jazzowy, Grimaud aux Grimaldines – a wieczorem na spektakl uliczny z koncertami na zamku. Innym ważnym wydarzeniem o międzynarodowej renomie, którego można być świadkiem w przypadku pobytu we wrześniu, to słynne Voiles de Saint-Tropez, które łączą mieszkańców Saint-Tropez i marynarzy z całego świata. Zamknij oczy i wyobraź sobie ogólną radość, wyścig jest zakończony… Gra w bule z anchoïade jest improwizowana na Place des Lices… Jesteś tam, spędzając wakacje w mitycznej zatoce Saint-Tropez. Nie zwlekaj już ! Krótki pobyt, weekend, pobyt tygodniowy lub dłuższy. Zobacz nasze oferty wakacyjne !

TOP