×
Restons en contact !

INFORMATIONS & RESERVATIONS : +33(0)4 94 55 67 80
Par email : lesnaiades@marvilla-parks.com
Nos bureaux sont ouverts du lundi au jeudi : 9h-12h //14h-17h et vendredi de 9h à 12h

DOMAINE DES NAÏADES
Hôtellerie de Plein Air ****
655 chemin des Mûres
83310 Grimaud
Ouvrir dans Google Maps

Abonnez-vous à notre newsletter pour recevoir les bons plans et les promotions !

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Plage de Pampelonne
Mer et terroir - Vignes et Mer - Ramatuelle
PREV
NEXT

Zajęcia na Lazurowym Wybrzeżu

Rozrywki sportowe, zabawy i zajęcia sportowe dla dzieci, tętniące życiem wieczory… Śmiech, relaks i wspaniała atmosfera będą towarzyszyć Ci przez cały okres pobytu w Domaine des Naïades !

Kilka kroków lub kilka kilometrów od naszego kempingu można wybrać liczne zabawy lub zajęcia sportowe, które sprawią, że Państwa wakacje z rodziną lub z przyjaciółmi staną się momentem szczególnym : sporty wodne, nurkowanie, karting, pontony ciągnięte przez łódkę bowling, paint-ball, tennis, park rozrywki, golf, mini-golf, jazda konna, wędkowanie. Wszystkie te rozrywki podczas pobytu na Lazurowym Wybrzeżu pozwolą Państwu na ich odkrycie! Aby wszystko ułatwić i umożliwić skorzystanie z cen preferencyjnych nasza recepcja proponuje bezpośrednie zakupienie biletów na Aqualand… I skorzystanie z wielu rabatów dzięki ulotkom, które są do Państwa dyspozycji.

Wolą Państwo raczej relaksujący weekend i pobyt poświęcony leniuchowaniu ? Zatoka Saint-Tropez zapewni więc idealne wakacje ! Publiczne lub prywatne plaże i zatoczki marzeń na Wybrzeżu tolerują obecność zwierząt. W odległości 900 m od kempingu piaszczysta plaża Port Grimaud zaprasza do rozłożenia swojego ręcznika. Najmłodsi mogą bawić się tu bezpiecznie (obecność ratownika) w przyjemnej i rodzinnej atmosferze.

Bardziej dzika plaża Escalet w Ramatuelle stanowi również punkt wyjścia dla wspaniałych pieszych wycieczek po ścieżkach wybrzeża. Są one zbyt liczne, aby je wszystkie wymienić, ale oto jeszcze kilka nazw plaż na przyszłe wakacje : Nartelle w Sainte Maxime, Gigaro lub Sylvabelle w La Croix Valmer, Bonporteau w Cavalaire… I oczywiście plaża Pampelonne w Saint-Tropez! Można się tam kąpać, opalać, iść do restauracji lub też potańczyć. Plaża długości 4,5 km o drobnego piasku jest podstawą mitu Saint-Tropez : tutaj można spotkać sławy przybywające na krótki odpoczynek na Wybrzeżu ! Można je również odnaleźć na wielkim ekranie w jednym z kin w Sainte Maxime, Saint-Tropez lub Cavalaire ! Nie zwlekaj ! Krótki pobyt, weekend, pobyt tygodniowy lub dłuższy. Zobacz nasze oferty wakacyjne !

TOP